Spradź nasze ostatnie realizacje

Zobacz co ostatnio zmajstrowaliśmy dla naszych klientów.

Inkubator Starter

Przestrzeń biurowa

Realizacja dla Startera Miasta Gdańsk to przykład tego, jak Newwalk radzi sobie z ogromnymi obiektami. Oceńcie sami wygodę poruszania się po obiekcie, sprawdźcie, jakie firmy wynajmują przestrzeń biurową, usiądźcie za biurkiem w co-workingu. Łączą nas ze Starterem nieszablonowe myślenie i kreatywność, dlatego cieszymy się, że mieliśmy okazję go fotografować.
Przejdź do realizacji

Skoda HADM

Salon samochodowy

Salon autoryzowanego dealera marki SKODA firmy HADM Gramatowski specjalizuje się w sprzedaży nowych i używanych samochodów. Zatrudnia wyspecjalizowanych pracowników i spełnia wygórowane wymagania klientów. Oznaczyliśmy kluczowe miejsca w przestrzeni obiektu, na przykład stanowiska sprzedawców.
Przejdź do realizacji

Kamienica

Mieszkanie

Zapraszamy w odwiedziny do kamienicy mieszkalnej. Ten kilkupiętrowy obiekt został profesjonalnie zaaranżowany na funkcjonalny i wygodny dom rodzinny. Zobacz, jak radzimy sobie w poruszaniu się po schodach i przestawiamy wielopoziomowe mieszkanie.
Przejdź do realizacji

Citroen HADM

Salon samochodowy

Nowoczesny i świetnie wyposażony Salon Citroen w Elblągu oferuje nie tylko atrakcje dla miłośników czterech kółek, ale i wodnych przygód. Znajduje się bezpośrednio przy rzece Elbląg, udostępnia klientom rowery, kajaki i wędki podczas oczekiwania na naprawę auta w serwisie.
Przejdź do realizacji

Wanilla

Sala weselna

Na Kaszubach, w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego znajdziecie salę weselną Wanilla. Wirtualny spacer obiektu prezentuje nie tylko dwie sale dostępne do wynajmu dla Gości, ale i część hotelową wraz z pokojami. Przestrzeń idealnie wtapia się w spokojną urokliwą przestrzeń parku. Sprawdźcie sami
Przejdź do realizacji
Zadzwoń do nas Skontaktuj się