07

tyle kroków dzieli Ciebie od otrzymania wirtualnego spaceru 3D w Twojej przestrzeni.

Spotkanie

Krok

Wspólnie ustalimy zakres prac podstawowych i ewentualnych usług dodatkowych. Jeśli jesteś ciekaw, ile kosztuje przygotowanie wirtualnego spaceru, odwiedź cennik. Gdy warunki współpracy zostaną uzgodnione, pójdziemy dalej i ustalimy datę realizacji. Pamiętaj, że korzystnie jest pracować z najmocniejszym światłem, dlatego preferujemy spotkania w godzinach porannych, w miarę możliwości także przy sprzyjającej pogodzie. Istnieją miejsca, w których pora nie ma znaczenia – na przykład puby.

Formalności

Krok

Gdy znamy datę wykonania zdjęć i mamy informację na temat obiektu, możemy przekazać Ci termin oddania gotowego projektu do akceptacji. Na tym etapie podpisujemy umowę. Przyjmujemy zaliczkę w wysokości 30% wartości realizacji płatną przed sesją. Przed sesją przekażemy Ci w osobnym dokumencie poradnik dotyczący przygotowania nieruchomości przez wykonaniem wirtualnego spaceru.

Sesja zdjęciowa

Krok

By mieć pewność, że nic nie stanie na przeszkodzie w sesji zdjęciowej rozpoczynamy pracę od obchodu obiektu, dokonując niezbędnych zmian w aranżacji. W czasie fotografowania powierzchni nie powinny znajdować się w niej żadne osoby. Jeśli chcesz uwiecznić na fotografiach ludzi, pamiętaj o uzyskaniu zgody na wykorzystanie wizerunku.

Produkcja wirtualnego spaceru

Krok

Stworzony materiał posłuży nam do złożenia spaceru w całość. Umieścimy znaczniki, elementy dodatkowe i wyeksportujemy pierwszą wersję projektu do Twojej akceptacji.

Poprawki

Krok

Przedstawiony koszt obejmuje do dwóch poprawek w ustawieniu kadrów i dodaniu znaczników w przesłanym do akceptacji projekcie.

Akceptacja

Krok

Jesteśmy prawie na finiszu współpracy. Projekt został przez ciebie zaakceptowany, ostatnie zmiany wprowadzone.

Publikacja

Krok

W ustalonym terminie przekażemy Ci wirtualny spacer w formie gotowego do osadzenia kodu na Twojej stronie internetowej oraz linku, który można umieścić w dowolnym miejscu w Internecie np. na Facebooku. W razie potrzeby pomożemy w publikacji online. Dodatkowo, jeśli wybrałeś tę opcję w czasie wyceny, umieścimy spacer w mapach Google Street View.

Zadzwoń do nas Skontaktuj się